Zajęcia logopedyczne

Indywidualna terapia z Logopedą w ABC KIDS' CLUB

Terapia logopedyczna odbywa się w ramach indywidualnej pracy z dzieckiem. Jej celem jest usuwanie wszelkich zakłóceń procesu porozumiewania się poprzez doskonalenie sprawności artykulacyjnej oraz korygowanie występujących u dzieci wad wymowy. Ćwiczenia prowadzone są głównie w formie zabawowej przy wykorzystaniu gier i łamigłówek logopedycznych.Dzieci otrzymują materiały do pracy w domu.

Umiejętność nawiązywania relacji z otoczeniem jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Wszelkie zaburzenia związane z procesem komunikowania się, nieprawidłowa, niewyraźna wymowa, ubogi zasób słownictwa – w konsekwencji mogą prowadzić do niepowodzeń szkolnych oraz w kontaktach rówieśniczych. Często zaburzenia nie są dostrzegane przez rodziców, którzy stale przebywają z dzieckiem.

Zajęcia prowadzi mgr Zuzanna Tyrakowska- Dadełło (więcej tutaj)

 Godziny ustalane są indywidualnie z Panią Zuzanną. Koszt zajęć to 40zł.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym na badanie artykulacji.

Dokładna godzina oraz dzień ustalane są telefonicznie.

Prosimy o zapisy pod numerem 535 018 418 lub mailowo biuro@abckidsclub.pl

Zuzanna

Zuzanna Tyrakowska-Dadełło

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyłam dwa fakultety – Logopedię z fonoaudiologią i Elektroradiologię. W chwili obecnej jestem w trakcie robienia doktoratu. Niesienie pomocy innym sprawia mi satysfakcję, dlatego wybrałam pracę w zawodzie logopedy. Praca terapeuty wymaga wiele energii i zmusza do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań -to właśnie jako logopeda mogę się spełniać. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia specjalistyczne, jednak cały czas poszerzam swoją wiedzę. Jestem certyfikowanym Terapeutą Ręki I i II stopnia. Dysponuje szerokim zapleczem pomocy terapeutycznych oraz specjalistycznym sprzętem logopedycznym, które umożliwiają mi prowadzenie zajęć w sposób interesujący. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, dobieram metody pracy do potrzeb i możliwości danej osoby. Po każdym spotkaniu rodzic otrzymuje wskazówki i materiały do ćwiczeń. W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowe kraje, a gdy spadnie śnieg jeździć na nartach.

ABC Kids Club
Call Now Button