Kadra


13403161_10208898029305240_8115499472215972991_o

Dyrektor ABC KIDS’ CLUB

Magdalena Malewska – jestem osobą lubiącą naukę. Po ukończeniu studiów ogarnęła mnie tęsknota za zdobywaniem wiedzy, organizacją roku szkolnego, jego dynamicznym trybem. Postanowiłam założyć ABC KIDS’ CLUB, ponieważ marzę o stworzeniu miejsca, w którym dzieci wykształciłyby podobną pasję i szacunek do nauki. Jestem pracowitą optymistką. Uważam, że bardziej niż inni przejmuję się emocjami oraz opiniami innych. Wzmożoną empatię nie uważam za słabość lecz zaletę- pozwoli mi ona na dokładne zrozumienie potrzeb młodych ludzi oraz oczekiwań ich rodziców.

Zapraszam Państwa dzieci za zajęcia języka angielskiego

Zdolności językowe wyssałam z mlekiem matki , która zaszczepiła we mnie miłość do języka angielskiego. Teraz sama chcę nią zarażać cały świat. Niesłabnąca fascynacja językiem oraz kulturą brytyjską zaowocowała ukończeniem studiów licencjackich Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Manchester Metropolitan University w Manchesterze. Po ukończeniu studiów spędziłam rok w Wielkiej Brytanii, szlifując język oraz poznając kulturę brytyjską. Pracowałam w szkołach językowych w Krakowie, Warszawie, Białymstoku oraz jako tłumacz. Kocham podróże, sport, ludzi. Wierzę w dobrą energię i taką otaczam swoich uczniów. Stoję murem za nauką eklektyczną, poznawaniem języka poprzez doświadczenia, kompilowaniem zabaw w kreatywny sposób, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał naukowy drzemiący w zmysłach – wzroku, słuchu a nawet smaku oraz dotyku. Naukę angielskiego uważam za  radosny, energetycznie spędzony czas-wesołą przygodą z językiem.

JEST MI NIEZWYKLE MIŁO PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU SWOJĄ DRUŻYNĘ:

marta mini firs

Język Angielski

Marta Firs jestem magistrem i absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz na Uniwersytecie Warszawskim, nauczycielem mianowanym. Nauczanie młodych, chłonnych i żądnych wiedzy umysłów to niesamowite wyzwanie, ale również nieopisana satysfakcja. Dziś mojej pracy przyświeca motto Margaret Fuller: ‘If you have knowledge, let others light their candles at it.’ Dlatego kocham to, co robię.

zdjecie

Język Angielski

mgr Katarzyna Magosiewicz – 

Jestem magistrem filologii angielskiej, absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku. Dodatkowo w Centrum Edukacji Ustawicznej w Białymstoku ukończyłam kurs w zakresie psychologiczno-pedagogicznym nadający uprawnienia do nauczania języków obcych.

Język angielski jest moją pasją od wielu lat. Z czasem przerodziła się ona w zamiłowanie do nauczania tego języka. W pracy nauczyciela ogromną radość sprawia mi możliwość obserwacji, a także czynnego udziału w rozwoju moich uczniów. Dostrzeganie ich postępów podczas kolejnych zajęć motywuje mnie do pracy i dalszego rozwoju. Przyjazna atmosfera oraz aktywizujące gry i zabawy to elementy, które uwzględniam we wszystkich moich zajęciach, aby jak najbardziej zaangażować uczniów i zachęcić ich do udziału w lekcji. Możliwość zaszczepienia w moich uczniach pasji, zainteresowania językiem angielskim to niesamowita satysfakcja.

61339831_2238034686510637_5894376996355440640_n

Warsztaty - Szalony Naukowiec

Magdalena Szmurło -jestem studentką trzeciego roku biotechnologii na Politechnice Białostockiej oraz  technikiem farmacji. Fascynuje mnie nauka i zachodzące wokół nas zjawiska, których nie widać ,,gołym okiem”. W ciągu roku szkolnego prowadzę warsztaty doświadczalne dla dzieci a  podczas wakacji pracuję jako wychowawca kolonijny na obozach naukowych dla dzieci. Staram się zainspirować dzieci  do zdobywania wiedzy, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie. Wiedzę i doświadczenie chcę przekazywać uczestnikom zajęć, aby w prosty, ale jednocześnie bardzo atrakcyjny i bezpieczny sposób, poznali najciekawszą, praktyczną stronę nauk ścisłych.

9557_525380400846631_47443519_n

Warsztaty - Mały Architekt oraz Artystyczne Inspiracje

Agnieszka Poźniak – jej motto życiowe to : Pozwólmy dzieciom marzyć! Rozdarta między sztuką a naukami humanistycznymi zrezygnowała z filologii polskiej i pisania historyjek a rozkochała się w architekturze. Po ukończeniu studiów inżynierskich na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej  rzuciła się w wir pracy i szlifowanie podstaw projektowania. Po kilku latach wróciła na uczelnię aby skończyć studia magisterskie. Będąc początkującą mamą zainspirowaną przez własne dziecko, napisała pracę magisterską na temat architektury dla dzieci. Projekt dyplomowy dotyczył centrum dla dzieci. Agnieszka kocha swój zawód, który jest jednocześnie jej wielką pasją. Dzieci nauczyły ją dyscypliny ale i jednocześnie szaleństwa. Chce pokazać dzieciom świat przez okno architektury, sztuki i modelarstwa. Ponieważ dzieci to najbardziej wymagający odbiorcy, Agnieszka podchodzi do pracy z nimi bardzo niekonwencjonalnie i pomysłowo. Warsztaty, które chce zaproponować to czas pełen kreatywności, pomysłów i wesołej zabawy. To czas marzeń!

Zuzanna

Warsztaty logopedyczne - Logo-zabawy

Zuzanna Tyrakowska-Dadełło Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyłam dwa fakultety – Logopedię z fonoaudiologią i Elektroradiologię. W chwili obecnej jestem w trakcie robienia doktoratu. Niesienie pomocy innym sprawia mi satysfakcję, dlatego wybrałam pracę w zawodzie logopedy. Praca terapeuty wymaga wiele energii i zmusza do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań -to właśnie jako logopeda mogę się spełniać. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia specjalistyczne, jednak cały czas poszerzam swoją wiedzę. Jestem certyfikowanym Terapeutą Ręki I i II stopnia. Dysponuje szerokim zapleczem pomocy terapeutycznych oraz specjalistycznym sprzętem logopedycznym, które umożliwiają mi prowadzenie zajęć w sposób interesujący. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, dobieram metody pracy do potrzeb i możliwości danej osoby. Po każdym spotkaniu rodzic otrzymuje wskazówki i materiały do ćwiczeń. W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowe kraje, a gdy spadnie śnieg jeździć na nartach.

71968249_2291196154340365_2803243910497828864_n

Warsztaty edukacyjne Mądra Sówka dla 2-3 latków

Irmina Poznańska -absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Dogoterapeuta. Ostatnie kilka lat poświęciła na pracę z dziećmi, która okazała się jej ogromną pasją. Od niedawna jest zagorzałą zwolenniczką wychowania metodą Marii Montessori, gdyż jak uważał Montaigne “uczyć to nie znaczy napełnić wazę, to zapalać ogień”. Prywatnie jest sobą pełną energii, mająca ogromny apetyt na życie i chęci by doświadczać nowego.

 

kasia

Warsztaty - Laboratorium

Katarzyna Wasilewska – nazywam się Kasia, jestem absolwentką  farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz asystentem farmaceutycznym na Uniwersytecie. Jestem fanką medycyny naturalnej oraz ziołolecznictwa. Sama tworzę mieszanki roślinne pomagające na różne schorzenia, przygotowuję własne kosmetyki. Stosowanie własnoręcznie przygotowanego mydła czy szamponu daje mi niesamowita radość. Uczestniczyłam w wielu programach unijnych podczas których zajmowałam się tematyką prozdrowotna, walka z uzależnieniami. Lubię nieść pomoc innym ludziom, jestem otwarta i łatwo nawiązuję kontakty. Swoją wiedzą chciałabym się w przystępny sposób podzielić z dziećmi. Przyswajanie informacji o profilaktyce zdrowotnej od najmłodszych lat, w przyszłości może zaprocentować, a stworzenie od podstaw swojego kosmetyku będzie fajną zabawą.

Obraz 166

Warsztaty - Bajkowanie i Terapia Logopedyczna

Monika Kustyniuk – jestem pedagogiem i logopedą. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie w Białymstoku oraz psychologię zwierząt w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Od siedmiu lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pracowałam w świetlicy szkolnej, obecnie pracuję jako logopeda w przedszkolu i w szkole z dziećmi z zaburzeniami artykulacji oraz opóźnionym rozwojem mowy.

Moje wykształcenie wynika z zainteresowań. Ciekawi mnie to jak rozwijają się emocje, myśli, osobowość i mowa małego człowieka. Lubię słuchać, gdy dzieci opowiadają o swoim życiu, radościach i smutkach.

Anna Gawrych

Urodziny, warsztaty Mądre Sówki, półkolonie- Anna Gawrych

Nauczycielka przedszkola, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Jest w trakcie kończenia studiów wyższych magisterskich oraz studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki. Co ją wyróżnia? Pasja do pracy z dziećmi. Nauczanie dzieci to jej największa życiowa pasja. Już od początku studiów działając w przeróżnych przedsięwzięciach woluntarystycznych bogaciła swój warsztat pracy z dziećmi, który dziś pozwolił jej pracować w przedszkolu, spełniać się zawodowo. Radość płynąca z obserwacji rozwoju dzieci oraz ich pierwszych edukacyjnych sukcesów jest dla niej bezcennym źródłem pomysłów na ciekawe, kreatywne zajęcia pełne uśmiechu i zabawy. Aktywnie poszerza wiedzę na różnych kursach, szkoleniach, wykorzystując je na bieżąco w swojej pracy. W pracy z dziećmi nie lubi czuć stanu „constans”, natomiast uwielbia kiedy wokół coś się dzieje. Prywatnie to pasjonatka biegania, ciągłego ruchu, wycieczek rowerowych, spacerów, gotowania i dobrej książki. Bieganie zmieniło jej życie i skłoniło do udziału w przeróżnych zawodach biegowych, półmaratonach. To właśnie dlatego w swojej pracy stara się przenosić ideę zdrowego stylu życia już od malucha! Jej motto życiowe brzmi: „ Biedny nie jest ten, kto nie ma pieniędzy, lecz ten, kto nie posiada wyobraźni.”

Call Now Button