Jednorazowe warsztaty

Warsztaty w ABC Kids' Club to sposób na ciekawy sobotni poranek.

W wybrane weekendy organizujemy eventy, czyli warsztaty dla dzieci odbywające się w soboty i będące prawdziwą atrakcją dla dzieci.

Zajęcia są ogłaszane na facebook’u , naszej stronie internetowej oraz Białystok Online.

Warsztaty są organizowanie dla dzieci w wieku 4-6 oraz 7-10 lat. Maksymalna liczba dzieci w grupie to ok.10 osób.

Organizujemy warsztaty: Szalony Naukowiec, Majsterkowanie, Mały Aktor, Mały Lingwista, Kącik Podróżnika, Mały Architekt, Zdrowe Ciało, Laboratorium ,Bajkowanie.

Pragnąc stworzyć atmosferę przyjazną dzieciom oraz nauczycielowi stworzyliśmy poniższy regulamin, z którym prosimy się zapoznać przed udziałem dzieci w zajęciach.

Ważne informacje oraz regulamin uczestnictwa w warsztatach:

1.Na zajęcia należy zapisać się  telefonicznie bądź mailowo, podając Imię i Nazwisko dziecka, wiek, wybrany warsztat oraz telefon kontaktowy do opiekuna.

2. W razie zmiany planów prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

3. Opłacamy zajęcia na miejscu lub przelewem na nasz numer konta bankowego.

4. Konieczna  jest zmiana obuwia na czyste i wygodne.

5. Dzieci zostawiają kurtki oraz obuwie we wskazanym przez nas miejscu.

6. Rodzice nie uczestniczą zajęciach razem z dziećmi i nie przebywają z nimi  w jednej sali. Podczas zajęć zapraszamy serdecznie rodziców do poczekalni (w szkole jest wi fi) lub zapraszamy po odbiór pociech po zajęciach.

7. Dzieci mogą spędzić czas przed zajęciami w pokoju oczekiwań – nauczyciel zaprosi grupę na zajęcia chwilę przed ich rozpoczęciem.

wyjaśnienie:

sobotnie warsztaty są zajęciami jednorazowymi, organizowanymi sporadycznie, wówczas gdy zapisze się na warsztat odpowiednia ilość dzieci. Dzieci muszą być zgłoszone przez rodziców jeżeli pragną uczestniczyć z zajęciach – ABC jako organizator nie jest w stanie przewidzieć ile dzieci się pojawi- zarówno nauczyciel jak i ABC muszą być poinformowani o chęci uczestnictwa dziecka w zajęciach. Gdy grupa jest zbyt pełna lub zbyt mało liczna- ABC powiadamia o tym osoby zapisane oraz te mające zamiar się zapisać. ABC nie jest w stanie powiadomić osób, które się nie zgłosiły na zajęcia 🙂

Najbliższe zaplanowane warsztaty:

warsztaty edukacyj

ABC Kids Club
Call Now Button