Urodziny

Urodziny w ABC KIDS' CLUB

Urodziny są dla dziecka bardzo istotnym dniem. Powinien on być wyjątkowy, pełen wrażeń, niezapomniany. Wielu rodziców zastanawia się więc pewnie, gdzie urządzić urodziny dla dziecka, by spełnić jego wszelkie oczekiwania. Niezależnie od preferowanych form rozrywek, dekoracji czy stylistyki imprezy, dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć Waszym pociechom niezapomnianych wrażeń w tym wyjątkowym dniu. Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasz konik — wszelkie drobiazgi dotyczące organizacji wydarzenia ustalimy z Państwem indywidualnie, troszcząc się o spełnienie potrzeb gospodarzy oraz gości spotkania, podchodząc do realizacji usług z prawdziwą pasją.

Dziecięca impreza urodzinowa w plenerze
urodziny dzieci

Profile zabawy urodzinowej

Bal szalonego naukowca + Zabawy Mądrej Sowy – odkrywanie praw nauki poprzez doświadczenia i eksperymenty

Laboratorium+ Zabawy Mądrej Sowy– tworzenie naturalnych kosmetyków

MuffinMan + Zabawy Mądrej Sowy – kuchenne rewolucje, muffiny, wypieki – mniam

Niezła Artystka/Niezły Artysta– tworzenie metodą DIY (zrób to sam),kreatywne zajęcia artystyczne

W ABC Kids’ Club zorganizujemy dziecku niepowtarzalną urodzinową zabawę połączoną z radosną nauką i kreatywnym rozwojem. Zapraszamy do nas!

Nasze propozycje

Impreza urodzinowa w ABC Kids’ Club. Organizujemy zajęcia dla uczestników w udekorowanej urodzinowej sali.

Cena 395zł /10 osób/ obejmuje:

-2-godzinne urodziny dla dziecka: 1:15 warsztatów + 45 min na zabawy oraz poczęstunek

-dekoracje urodzinowe: girlandy, balony, ozdoby, słomki,

-materiały potrzebne do przeprowadzenia warsztatów, zabaw oraz prac artystycznych

-stół z zastawą urodzinową (talerze, szklanki, miseczki, widelce etc.)

-sprzątanie po imprezie

urodziny dziecka

ROK SZKOLNY 2020/2021

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w tym roku szkolnym, zajęcia urodzinowe odbywać się będą bez udziału rodziców. Dzieci odbierane będą przed wejściem do budynku o umówionej porze oraz odprowadzane do wejścia po zakończonej imprezie urodzinowej.

Terminy: soboty oraz niedziele (godzina do ustalenia)

godz. 10:00.11:00,12:00,13:00,14:00,15:00,16:00

Niezapomniane urodziny dla dzieci w różnym wieku

Jeśli nie wiecie Państwo, jak zagospodarować czas na urodzinach Waszej pociechy, to zachęcamy do powierzenia tego zadania nam! Możemy zaoferować zarówno urodziny w plenerze, jak i w sali zamkniętej. Program balu oraz wszelkie szczegóły dotyczące atrakcji podlegają modyfikacjom zgodnie z życzeniem osoby zamawiającej. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie, ponieważ wiemy, że urodziny to najważniejsze wydarzenie dla dzieci niezależnie od ich wieku. Przekąski na przyjęcie organizują rodzice według preferencji żywieniowych gości oraz jubilata/jubilatki. Jedzenie można przywieźć do ABC Kids’ Club dzień wcześniej (posiadamy lodówkę, mikrofalę etc.) Chętnie zorganizujemy także urodziny dla nastolatków, wykorzystując do tego nasze najbardziej kreatywne pomysły. Zachęcamy do kontaktu i omówienia wszelkich szczegółów związanych z planowanym eventem.

Call Now Button