Półkolonie letnie w Białymstoku

Półkolonie letnie Białystok 2023

Organizujemy kilkudniowe półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat  wypełnione zabawą, podróżami i fascynującymi zjawiskami naukowymi. Podczas pobytu dzieci wezmą udział w licznych warsztatach oraz wycieczkach, na których będą samodzielnie wykonywały przedmioty z przygotowanych materiałów. Półkolonie dla dzieci to doskonała okazja, by rozwinąć nabyte już umiejętności i dowiedzieć się czegoś nowego, świetnie się przy tym bawiąc.

Kolonie dla dzieci –DNI TEMATYCZNE

Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom dostępu do różnorodnych zajęć i warsztatów, które wykorzystają w pracy twórczej. Organizujemy półkolonie letnie, które mają na celu pobudzić dzieci do działania oraz zachęcić do samodzielnego odkrywania świata. Aby je zainspirować i nakierować, przygotowaliśmy szereg zajęć, podczas których poznają zastosowanie poszczególnych elementów, tym samym poszerzając wiedzę z określonej dziedziny: GOTOWANIE, ZWIERZĘTA, EKSPERYMENTY, SZTUKA, SPORT. Nasze kolonie dla dzieci to również wycieczki i obcowanie z naturą. Gwarantujemy spacery na świeżym powietrzu oraz wizyty w obiektach przyrody, gdzie dzieci będą miały okazję zgłębić tajniki życia roślin i zwierząt. Zachęcamy do zapisów!

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE 2023 w Białymstoku

Turnus  trwa od Poniedziałku do Piątku od 7:30 do 16:30

Terminy w lipcu  2023

 turnus 1  3-7 lipca

turnus 2  10-14  lipca

Wiek dzieci: 6-12lat

Miejsca: Szkoła Podstawowa nr 2. ul. Monte Cassino oraz ABC Kids’ Club ul. Młynowa 17

Wycieczki: 4 wycieczki

Wyżywienie: Obiady

Koszt:750zł

Grupy: 2 grupy 10 osobowe

Zapisy: telefonicznie pod numerem 535 018 418

PÓŁKOLONIE 2023: Każdy dzień to nowa przygoda

W tym roku pragniemy zaoferować dzieciom zajęcia, podczas których będą miały możliwość rozwinąć zainteresowania w różnych dziedzinach. Każdy dzień poświęcony będzie innym aktywnościom,zebranym pod jednym parasolem tematycznym.

NASZA KADRA
mgr Katarzyna Magosiewicz

mgr  filologii angielskiej Katarzyna Magosiewicz

Z wykształcenia magister filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Na co dzień prowadzi zajęcia językowe dla dzieci od 2- 15 roku życia. Miłośniczka języka angielskiego. Zajęcia Kasi cechują się dużą ilością  kreatywnych zabaw edukacyjnych oraz językowych wymagających interakcji językowej między uczestnikami. Nauczyciel z głową pełną pomysłów, potrafiące stworzyć ciekawe i inspirujące do nauki zadania oraz programy naukowe.

Anna Gawrych
71968249_2291196154340365_2803243910497828864_n

Anna Gawrych

Nauczycielka przedszkola, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Jest w trakcie kończenia studiów wyższych magisterskich oraz studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki. Co ją wyróżnia? Pasja do pracy z dziećmi. Nauczanie dzieci to jej największa życiowa pasja. Już od początku studiów działając w przeróżnych przedsięwzięciach woluntarystycznych bogaciła swój warsztat pracy z dziećmi, który dziś pozwolił jej pracować w przedszkolu, spełniać się zawodowo. Radość płynąca z obserwacji rozwoju dzieci oraz ich pierwszych edukacyjnych sukcesów jest dla niej bezcennym źródłem pomysłów na ciekawe, kreatywne zajęcia pełne uśmiechu i zabawy. Aktywnie poszerza wiedzę na różnych kursach, szkoleniach, wykorzystując je na bieżąco w swojej pracy. W pracy z dziećmi nie lubi czuć stanu „constans”, natomiast uwielbia kiedy wokół coś się dzieje. Prywatnie to pasjonatka biegania, ciągłego ruchu, wycieczek rowerowych, spacerów, gotowania i dobrej książki. Bieganie zmieniło jej życie i skłoniło do udziału w przeróżnych zawodach biegowych, półmaratonach. To właśnie dlatego w swojej pracy stara się przenosić ideę zdrowego stylu życia już od malucha! Jej motto życiowe brzmi: „ Biedny nie jest ten, kto nie ma pieniędzy, lecz ten, kto nie posiada wyobraźni.”

Irmina Poznańska

Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Dogoterapeuta. Ostatnie kilka lat poświęciła na pracę z dziećmi, która okazała się jej ogromną pasją. Od niedawna jest zagorzałą zwolenniczką wychowania metodą Marii Montessori, gdyż jak uważał Montaigne „uczyć to nie znaczy napełnić wazę, to zapalać ogień”. Prywatnie jest sobą pełną energii, mająca ogromny apetyt na życie i chęci by doświadczać nowego.

Magdalena
Magdalena Szmurło

 

Jestem studentką trzeciego roku biotechnologii na Politechnice Białostockiej oraz  technikiem farmacji. Fascynuje mnie nauka i zachodzące wokół nas zjawiska, których nie widać ,,gołym okiem”. W ciągu roku szkolnego prowadzę warsztaty doświadczalne dla dzieci a  podczas wakacji pracuję jako wychowawca kolonijny na obozach naukowych dla dzieci. Staram się zainspirować dzieci  do zdobywania wiedzy, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie. Wiedzę i doświadczenie chcę przekazywać uczestnikom zajęć, aby w prosty, ale jednocześnie bardzo atrakcyjny i bezpieczny sposób, poznali najciekawszą, praktyczną stronę nauk ścisłych.

ABC Kids Club
Call Now Button