WARSZTATY 2021

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci – warsztaty DIY i eksperymenty

W naszej ofercie dostępne są warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Organizujemy zajęcia dodatkowe dostosowane do potrzeb i możliwości najmłodszych, które stanowią atrakcyjną formę spędzenia czasu, a także solidne wsparcie w rozwoju i przygotowanie do szkolnych zadań. Zajęcia dla dzieci 2- i 3-letnich dotyczą między innymi ćwiczeń związanych z motoryką małą oraz kompetencjami miękkimi i poznawaniem zasad społecznych. Starsze maluchy będą miały okazję zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z konkretnych dziedzin nauki, takich jak biologia, chemia czy fizyka, a wszystko w formie angażującej zabawy. Przygotowaliśmy różnorodne atrakcje dla dzieci dostosowane do ich wieku oraz stopnia rozwoju. Otaczamy je troską i opieką, by czuły się u nas wyjątkowo. Nabyte w czasie warsztatów umiejętności pozwolą im w późniejszym okresie lepiej radzić sobie w szkole oraz w relacjach z rówieśnikami. Zajęcia dodatkowe pozwolą mu nie tylko rozwinąć się intelektualnie — mogą stanowić idealną okazję do tego, by poznać maluszka z innymi dziećmi. Jak podchodzimy do rozwoju jego wiedzy? Planując atrakcje dla dzieci staramy się łączyć naukę z zabawą. Dzięki naszym zajęciom maluchy szybko rozwijają się i nabywają podstawowe umiejętności językowe.

warsztaty edukacyj
Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w atrakcyjnej formie

Nauka o świecie i zdobywanie doświadczenia mogą stanowić doskonałą zabawę, co udowadniamy między innymi podczas kreatywnych warsztatów DIY, na których wykonujemy prace plastyczne i majsterkujemy. Nasze zajęcia dla dzieci to przede wszystkim swoboda twórcza i możliwość realizacji własnych pomysłów. Zapewniamy maluchom dostęp do materiałów, które pomagają w rozwoju umiejętności manualnych, pobudzają wyobraźnię oraz uczą samodzielności. W programie mamy również zajęcia dodatkowe dla dzieci oparte na eksperymentach i doświadczeniach naukowych. Uczestnicy nauczą się wywoływać zjawiska fizyczne oraz w prosty sposób wytwarzać produkty kosmetyczne. Warsztaty prowadzone są pod okiem doświadczonych nauczycieli, którzy dokładnie wyjaśniają zasady działania stosowanych materiałów, a także uczą logicznego podejścia do działania.

Rok szkolny 2021/2022 – zapisy na warsztaty dla dzieci

Semestr zimowy warsztatów edukacyjnych dla dzieci – od października 2021
W tym roku rekrutacja oraz zapisy będą odbywać się mailowo, telefonicznie oraz online, a jeśli sytuacja będzie tego wymagać, umówimy się z Państwem indywidualnie na spotkanie w sekretariacie. Spotkania możliwe są po uprzednim kontakcie telefonicznym (umawiamy się indywidualnie na ustaloną godzinę). Planujemy zajęcia na terenie szkoły dla dzieci najmłodszych.

Zapisy przyjmujemy codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-19:00

1. Dzieci w wieku od 4 do 6 lat

Wtorki godz 17.20-18.05 – Artystyczne Inspiracje DIY  (start 5.10)
Czwartki 17:20-18:05 -Szalone Eksperymenty (start 7.10)
15 spotkań w semestrze
opłata 375 zł
grupy 10 osobowe
zajęcia bez rodziców

2. Dzieci w wieku od 7 do 10 lat

Wtorki godz 18:15-19:00 – Artystyczne Inspiracje DIY(start 5.10)
Czwartki 18:15-19:00 -Szalone Eksperymenty (start 7.10)
15 spotkań w semestrze
opłata 375 zł
grupy 10 osobowe
zajęcia bez rodziców

3. Maluszki roczne + zajęcia z rodzicami

Co druga sobota godz.10:00-11:00 zajęcia sensoplastyczne
8 spotkań
opłata za semestr 320 zł
grupy 10 osobowe

4. Dzieci w wieku od 2 do 3 lat + zajęcia z rodzicami

Środy 17:30-18:15 Mądre Sówki ,zajęcia ogólnorozwojowe
15 spotkań
opłata za semestr 320 zł
grupy 10 osobowe
Co druga sobota godz. 11:30-12:30 zajęcia sensoplastyczne z elementami doświadczeń
8 spotkań
opłata za semestr 320zł
grupy 10 osobowe
warsztaty dla dzieci 2-3 letnich Bialystok ABC Kids' Club (8)
warsztaty edukacyj
warsztaty dla dzieci Bialystok ABC Kids' Club (5)
Call Now Button