Angielski w koronie
Angielski w koronie czyli jak produktywnie spędzić wakacje w domu?

Z uwagi na sytuację, z którą przyszło nam się zmierzyć, wiele osób decyduje się w tym roku spędzić okres wakacyjny  w domu. My również zaliczamy się do tego grona:) Wychodzimy więc naprzeciw wszystkim osobom,które chciałyby ten czas spędzić produktywnie, przyjemnie ucząc się angielskiego online. Oferujemy Państwu oraz Państwu dzieciom możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych online podczas wakacji, w małych 2-3 osobowych grupach bądź podczas spotkań indywidualnych online. Terminy, długość trwania zajęć, godziny ustalamy z każdym uczniem indywidualnie. Zapisy na zajęcia, ocenianie poziomu uczniów również organizujemy online- poprzez Skype lub Zoom.

Zapraszamy !

Nauczyciel: mgr Dorota Malewska, mgr Magda Alicka, mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Marta Firs, mgr Magdalena Malewska

Jak wyglądają zajęcia online w ABC Kids' Club?

Podczas zajęć nauczyciel łączy się z uczestnikiem poprzez wybraną platformę np. ZOOM lub Skype. By lekcje były owocne, ważne jest by łącze internetowe uczniów było stabilne, a głośniki i mikrofon sprawne. Kamerka internetowa nie jest wymagana, jednakże zawsze jest nam o wiele przyjemniej widzieć swoich rozmówców.

Podczas lekcji korzystamy z wielu narzędzi – używamy książek interaktywnych, nagrań audio, pomocy wizualnych, gier językowych,krótkich filmików, quizów, planszówek online kserówek interaktywnych. Posługujemy się tablicą online, którą studenci widzą oraz której treść możemy przesłać uczestnikom po skończonej lekcji. Często wysyłamy linki do specjalnie przygotowanych gier ze słownictwem z lekcji lub zadań, które wykonują na ekranie swojego komputera przy zachowanej łączności w grupą ( wspólnie rozwiązujemy zadania). Dzięki narzędziom interaktywnych, podczas pracy w zeszycie lub książce, każdy jest  w stanie na bieżąco śledzić czy ich praca jest wykonywana poprawnie. Niekwestionowaną zaletą zajęć online jest  większa łatwość w mówieniu naszych uczniów- domowa atmosfera, poczucie bezpieczeństwa ośmiela  do posługiwaniem się językiem angielskim ,a bariery, które niektórym bardziej nieśmiałym uczniom towarzyszą podczas lekcji w klasie, znikają. Dodatkowo,bardzo często pracujemy w towarzystwie naszych pupili, kotów,psów i innych futrzaków,a jak powszechnie wiadomo, wszystko co dobre,jest jeszcze lepsze ze zwierzakiem.

ABC Kids Club
Call Now Button