Angielski online

Angielski online dla dzieci w Białystoku

Proponujemy Państwu dzieciom formę nauki online . Wychodzimy naprzeciw osobom bardzo zajętym, dla których dojazd do szkoły językowej stanowi poważne utrudnienie oraz tym,którzy w różnych względów chcą pozostać w komfortowej strefie swojego domu.

Oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

  1. w szkole-stacjonarnie, dzieci przychodzą do naszej szkoły raz lub dwa razy w tygodniu.
  2. hybrydowo – jedne zajęcia tygodniowo odbywają się w  szkole a drugie online
  3.   całkowicie online

 

 

Zajęcia mogą odbywać się w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole- o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania są ustalane osobiście z rodzicami uczniów.

Jak wyglądają zajęcia angielskiego online w ABC KIDS CLUB?

Grupy i kursy online

Podczas zajęć nauczyciel łączy się z dziećmi poprzez wybraną platformę np. ZOOM lub Skype. By lekcje były owocne, ważne jest by łącze internetowe uczniów było stabilne, a głośniki i mikrofon sprawne. Kamerka internetowa nie jest wymagana, jednakże zawsze jest nam o wiele przyjemniej widzieć swoich rozmówców.

Podczas lekcji korzystamy z wielu narzędzi – używamy książek interaktywnych, nagrań audio, pomocy wizualnych, gier językowych,krótkich filmików, quizów, planszówek online kserówek interaktywnych. Posługujemy się tablicą online, którą dzieci widzą oraz której treść możemy przesłać uczestnikom po skończonej lekcji. Często wysyłamy dzieciom linki do specjalnie przygotowanych gier ze słownictwem z lekcji lub zadań, które wykonują na ekranie swojego komputera przy zachowanej łączności w grupą ( wspólnie rozwiązujemy zadania). Dzięki narzędziom interaktywnych, dzieci podczas pracy w zeszycie lub książce są w stanie na bieżąco śledzić czy ich praca jest wykonywana poprawnie. Niekwestionowaną zaletą zajęć online jest  większa łatwość w mówieniu naszych uczniów- domowa atmosfera, poczucie bezpieczeństwa ośmiela dzieci do posługiwaniem się językiem angielskim ,a bariery, które niektórym bardziej nieśmiałym uczniom towarzyszą podczas lekcji w klasie, znikają. Dodatkowo,bardzo często pracujemy w towarzystwie naszych pupili, kotów,psów i innych futrzaków,a jak powszechnie wiadomo, wszystko co dobre,jest jeszcze lepsze ze zwierzakiem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wybranego kursu dla dzieci oraz kontaktu telefonicznego z naszą szkołą w celu potwierdzenia czy w wybranej grupie wiekowej będą odbywały się zajęcia online w danym semestrze szkolnym. Ceny kursów grupowych pozostają niezmiennie. Godziny oraz dni trwania kursów ustalamy z rodzicami indywidualnie gdyż najpierw musimy ustalić poziom ucznia ( dużo grup o zróżnicowanych poziomie).

Zajęcia online dla dzieci oraz młodzieży w ABC Language Centre
Oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży online w standardowych grupach (max 10 osobowych) oraz mniejszych (2-3 osobowych), a także zajęcia indywidualne.

Po zakwalifikowaniu ucznia do odpowiedniej grupy, określeniu jego poziomu oraz planu nauki, zajęcia odbywają się według planu, tak samo jak zajęcia w szkole-  o określonych porach, według określonym programu edukacyjnego oraz trwają tyle, ile przewiduje dany kurs. Zajęcia indywidualne, ich terminy, godziny oraz czas trwania  są ustalane osobiście z rodzicami uczniów.

Nauczyciel: mgr Katarzyna Magosiewicz, mgr Magdalena Malewska, mgr Magda Alicka, mgr Dorota Malewska

ABC Kids Club
Call Now Button