Półkolonie letnie


Półkolonie Letnie 2017 z Mądrą Sową w ABC Kids' Club w Białymstoku Lipiec / Sierpień 2017

Wakacyjny wypoczynek w naukowej atmosferze

Proponujemy letnie, inspirujące atrakcje, wypoczynek w naukowej zabawie. Dziecko wróci do domu pełne wrażeń, uśmiechu i bogatsze o nowe doświadczenia, zdobędzie wiedzę.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapewniamy opiekę od 7:30 do 16:15  oraz bezpieczną, przyjazną atmosferę w maksymalnie 15 osobowej grupie dzieci podczas każdego z turnusów.

Organizujemy turnusy półkolonii w lipcu 2017 oraz sierpniu 2017:

TURNUS  1 od 3 do 7 lipca (15 miejsc)

TURNUS 2 od 10 do 14 lipca (15 miejsc)

TURNUS 3 od 17 do 21 lipca (15 miejsc)

TURNUS 4 od 24 do   28 lipca (15 miejsc)

TURNUS 5 od 31 lipca do 4 sierpnia (15 miejsc)

TURNUS 6 od 7 do 11 sierpnia (15 miejsc)

TURNUS 7 od 14 do 18 sierpnia (15 miejsc)

Atrakcje w programie półkolonii z Mądrą Sową 2017 ABC Kids’ Club:

  • język angielski na miejscu- gry,zabawy językowe-CODZIENNIE- zajęcia prowadzi mgr filologii angielskiej Katarzyna Magosiewicz
  • codziennie wybrane warsztaty edukacyjne prowadzone przez gości-nauczycieli na miejscu : m. in. Szalony Naukowiec, Mały Majsterkowicz, Mały Architekt, Zdrowe Ciało, Mały Lekarz, Zdrowy jak Ryba, Mały Aktor,Laboratorium, Mały Podróżnik,


Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą oraz opisem warsztatów Mądrej Sowy.

Obraz 166

Monika Kustyniuk

Jestem pedagogiem i logopedą. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie w Białymstoku oraz psychologię zwierząt w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Od siedmiu lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pracowałam w świetlicy szkolnej, obecnie pracuję jako logopeda w przedszkolu i w szkole z dziećmi z zaburzeniami artykulacji oraz opóźnionym rozwojem mowy.

Moje wykształcenie wynika z zainteresowań. Ciekawi mnie to jak rozwijają się emocje, myśli, osobowość i mowa małego człowieka. Lubię słuchać, gdy dzieci opowiadają o swoim życiu, radościach i smutkach.

20130827_215147

Monika Szymanowicz

Z wykształcenia, a w szczególności z zamiłowania, jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Ukończyłam Pedagogikę Wczesnoszkolną oraz Pedagogikę Integracyjną Edukacji Elementarnej na Uniwersytecie w Białymstoku. Swoje umiejętności pedagogiczne wzbogacałam poprzez kursy kwalifikacyjne oraz studia podyplomowe z Arteterapii i Terapii Zajęciowej. Pasjonuję się gimnastyką korekcyjną, w związku z czym kształcę się w tym kierunku na studiach podyplomowych. Jestem aktywnym animatorem pracującym metodami pedagogiki zabawy, a moją wielką pasją jest pedagogika fascynacji, którą staram się rozwijać w naszym mieście. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogacam podczas kursów, szkoleń, ale przede wszystkim poprzez doświadczenia nabyte w czasie pracy. Uwielbiam kontakt z ludźmi, poznawanie świata, nieograniczoną aktywność, co prowadzi do wielopłaszczyznowych działań na rzecz środowiska społecznego. Często podejmuję oraz staram się rozwijać wśród dzieci działania woluntarystyczne, kształtujące empatię oraz wrażliwość na otaczający nas świat. Nauczanie dzieci tak jak i praca z osobami dorosłymi jest dla mnie radością i wyzwaniem, daje dużą satysfakcję oraz stanowi motor do dalszego działania.

20150926_175154 (2)

Joanna Klepacka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie w Białymstoku, studia podyplomowe z języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogikę oraz edukację i rewalidację osób ze spektrum autyzmu. Pracuję  z dziećmi od 6 lat.  Obecnie jestem nauczycielką w szkole podstawowej, w klasie dla dzieci z autyzmem. Cztery lata pracowałam w przedszkolu. Dokładam wszelkich starań aby proponowane przeze mnie zadania aktywizowały wszystkie dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych zainteresowań. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Szczególną przyjemność czerpię z prowadzenia zabaw ruchowych oraz muzycznych zwłaszcza na świeżym powietrzu. Dzieci stanowią dla mnie nieustanną inspirację w pracy.

NASZE ZAJĘCIA

5 warsztatów organizowanych przez opiekuna grupy mgr pedagogiki np.:

gry logiczne, zajęcia artystyczne, kreatywne tworzenie, łamigłówki, zabawy logopedyczne, zajęcia edukacyjne, gry zespołowe

codzienne spacery,zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, gry ruchowe, w ciągu tygodnia  wycieczka do ciekawego miejsca  np. do Fabryki Misia, Jumpera, Centrum Zamenhofa, Galerii Arsenał, bądź innych miejsc – w zależności od bieżącej oferty, zabawy ogólnorozwojowe, gry planszowe edukacyjne, książki, maskotki, gry językowe, artykuły papiernicze- dostępne dla dzieci w sali

W CENIE OFERUJEMY:

II śniadanie (catering)

obiad (zupa oraz drugie danie-catering)

zimne i ciepłe napoje(woda,herbata,kompot,kakao)

posiadamy lodówkę oraz mikrofalówkę-rodzice mogą zostawić dzieciom jedzenie

materiały artystyczne potrzebne do tworzenia oraz produkty używane podczas warsztatów np. Szalonego Naukowca(doświadczenia)

ubezpieczenie NNW

Przez cały czas trwania półkolonii, dzieci będą pod stałą, czujną i troskliwą opieką naszych pedagogów. Półkolonie będą zgłoszone do kuratorium oświaty.

ZAPISY

Zapisy rozpoczynają się od 20 maja 2017. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona- grupy liczą do 15 osób.

Opłata za jeden turnus wynosi 395zł – 1 rata 100zł , 2 rata 295zł

370 zł przy zapisie na 2 turnusy

370zł  przy zapisie rodzeństwa

PROMOCJA! PRZY ZAPISIE DO 12 CZERWCA 2017 TYLKO 370zł

Proszę pobrać oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na email biuro@abckidsclub.pl.

Formularz będzie przez nas wydrukowany oraz gotowy po podpisu przez Państwa w dniu rozpoczęcia półkolonii.

Zaliczkę( pierwsza rata – 100zł) należy opłacić w ciągu 5 dni od zgłoszenia dziecka. Brak opłaty równoznaczny jest z rezygnacją uczestnictwa.

Prosimy o wpłacanie zaliczki tytułem ‚Zaliczka za półkolonie+turnus+imię oraz nazwisko dziecka’

Brakującą sumę opłaty prosimy o wpłacenie na konto najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć w przypadku gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 7 osób. Organizator może zaoferować dzieciom inny termin zajęć wakacyjnych.

ABC Kids’ Club – Magdalena Malewska

WBK 87 1090 2590 0000 0001 2421 9347

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DZIECKA