Jednorazowe warsztaty


Warsztaty w ABC Kids' Club to sposób na ciekawy sobotni poranek.

W wybrane weekendy organizujemy eventy, czyli warsztaty dla dzieci odbywające się w soboty i będące prawdziwą atrakcją dla dzieci.

Zajęcia są ogłaszane na facebook’u , naszej stronie internetowej oraz Białystok Online.

Warsztaty są organizowanie dla dzieci w wieku 4-6 oraz 7-10 lat. Maksymalna liczba dzieci w grupie to ok.10 osób.

Organizujemy warsztaty: Szalony Naukowiec, Majsterkowanie, Mały Aktor, Mały Lingwista, Kącik Podróżnika, Mały Architekt, Zdrowe Ciało, Laboratorium ,Bajkowanie.

Pragnąc stworzyć atmosferę przyjazną dzieciom oraz nauczycielowi stworzyliśmy poniższy regulamin, z którym prosimy się zapoznać przed udziałem dzieci w zajęciach.

Ważne informacje oraz regulamin uczestnictwa w warsztatach:

1.Na zajęcia należy zapisać się  telefonicznie bądź mailowo, podając Imię i Nazwisko dziecka, wiek, wybrany warsztat oraz telefon kontaktowy do opiekuna.

2. W razie zmiany planów prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

3. Opłacamy zajęcia na miejscu lub przelewem na nasz numer konta bankowego.

4. Konieczna  jest zmiana obuwia na czyste i wygodne.

5. Dzieci zostawiają kurtki oraz obuwie we wskazanym przez nas miejscu.

6. Rodzice nie uczestniczą zajęciach razem z dziećmi i nie przebywają z nimi  w jednej sali. Podczas zajęć zapraszamy serdecznie rodziców do poczekalni (w szkole jest wi fi) lub zapraszamy po odbiór pociech po zajęciach.

7. Dzieci mogą spędzić czas przed zajęciami w pokoju oczekiwań – nauczyciel zaprosi grupę na zajęcia chwilę przed ich rozpoczęciem.

wyjaśnienie:

sobotnie warsztaty są zajęciami jednorazowymi, organizowanymi sporadycznie, wówczas gdy zapisze się na warsztat odpowiednia ilość dzieci. Dzieci muszą być zgłoszone przez rodziców jeżeli pragną uczestniczyć z zajęciach – ABC jako organizator nie jest w stanie przewidzieć ile dzieci się pojawi- zarówno nauczyciel jak i ABC muszą być poinformowani o chęci uczestnictwa dziecka w zajęciach. Gdy grupa jest zbyt pełna lub zbyt mało liczna- ABC powiadamia o tym osoby zapisane oraz te mające zamiar się zapisać. ABC nie jest w stanie powiadomić osób, które się nie zgłosiły na zajęcia 🙂

Najbliższe zaplanowane warsztaty:

Drodzy Rodzice, ruszamy z jesiennym cyklem warsztatów sobotnich dla dzieci w wieku 2-3 latka z rodzicami oraz 4-6 .
Jesień za oknami, na dworze nie zawsze jest przyjemnie- to idealny czas by wraz z dzieckiem  spędzić sobotni poranek w kreatywny i przyjemny sposób.

26 października SOBOTA

godz 10:00-10:45 Pachnące lampiony dla 2-3 latków z rodzicami
Zabawa prowadzona przez Panią pedagog Irminę Poznańską. Zabawa,piosenki oraz gwóźdź programy- stworzenie pięknych efektywnych jesiennych lampionów, które dzieci zabiorą do domu jako dekorację.

 godz 10:30-11:15 Szalony Naukowiec :Burza w słoiku 4-6 lat

Dzieci zapoznają się z zagadnieniem zmian klimatycznych:
-co to?
-dlaczego?
-jak?

Porozmawiają o czynnikach mających wpływ na te zmiany, zwrócą uwagę na relacje pomiędzy zanieczyszczeniem powietrza, zespołem czynników meteorologicznych,skutkami zdrowotnymi.

Dzieci biorą udział z zadaniach mających na celu wyjaśnienie danych zagadnień klimatycznych poprzez zabawę. Wykonują doświadczenia : burza śnieżna/burza w słoiku.

Sobota godz 11:30-12:30 Laboratorium Kryminalistyczne 4-6 lat

Dzieci oraz nauczyciel rozmawiają na temat śladów, zapachów oraz pracy kryminalistyka. Dzieci dowiadują się wielu ciekawostek na temat rozwiązywania zagadek kryminalistycznych. Następnie uczestnicy będą mogli poczuć się jak w prawdziwym laboratorium kryminalistycznym, pobrać odciski palców i zidentyfikować sprawcę, a także zobaczyć jak powstaje sztuczna krew, która wykorzystywana jest w filmach.