2020/2021 ZAPISY/ BIURO/KORONAWIRUS


Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020

Sytuacja szkoły w dobie koronawirusa

Szanowni Państwo, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczniów oraz nauczycieli, na chwilę obecną rekrutacja, przydzielanie do grup, będzie odbywało się zdalnie, do odwołania.  Pozostajemy w stałym kontakcie z uczniami. Życzymy zdrowia oraz wyrażamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy. Mamy nadzieję, że sytuacja we wrześniu ulegnie poprawie.

Wszystkie zajęcia językowe prowadziliśmy online.  Póki sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie, a co za tym idzie, nie zmienią się wytyczne ministerstwa, zajęcia Mądre Sowy i Sówki,ze ze wględu na swój charakter, nie są prowadzone online i zostaną przełożone na czas ‚bezpieczny’.

Język angielski, grupy (różne dni oraz godziny- prosimy dzwonić w celu ustalenia poziomu):

Dzieci 2-3 latka – zajęcia raz w tygodniu, 45 min, z rodzicami

Dzieci 3-4 lata- zajęcia raz w tygodniu, 45 min , z rodzicami

Dzieci 4-5 lat- zajęcia raz w tygodniu, 45 min

Dzieci 6-7 lat, 8-9 lat-  zajęcia dwa razy w tygodniu,  45 min

Dzieci 9-11 lat, 12-14- zajęcia dwa razy z tygodniu, 70 min i 65 min( trzy godziny lekcyjne-dwa spotkania)

 Mądra Sówka 2,5-3,5 lat – zajęcia w języku polskim, spotkania z pedagogiem oraz ekspertami prowadzącymi warsztaty edukacyjne ( Mały architekt, Eksperymenty, etc.)muzyka,zajęcia edukacyjne, raz w tygodniu, 45 min, zajęcia z rodzicami- wtorki godz. 16:50

Mądra Sowa 4-6 lat  cotygodniowe spotkania z ekspertami ( np. Mały Architekt, Szalony naukowiec, Laboratorium) 45 min, raz w tygodniu- środa godz 17:00

Mądra Sowa 7-10 lat cotygodniowe spotkania z ekspertami ( np. Mały Architekt, Szalony naukowiec, Laboratorium) 45 min, raz w tygodniu- środa godz 17:50

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej, kreatywnej nauki.

Oferujemy następujące zajęcia :

Dzieci 2-3 lata

Język Angielski – otaczamy dziecko językiem angielskim – piosenki,rymowanki, zabawy,bajki, ciekawe wyzwania i zadania.Zapisy semestralne

Mądre Sówki – cotygodniowe zajęcia rozwijające motorykę, wpierające umiejętności miękkie takie jak komunikatywność, kreatywność,samodzielność. Co 2 tygodnie dzieci odwiedza gość, który jest specjalistą z danej dziedziny i prowadzi warsztaty m.in Mały Architekt, Laboratorium, Zdrowe Ciało,Szalony Naukowiec. Zapisy semestralne.

Dzieci 4-6 lat

Język Angielski- zajęcia raz  lub dwa razy w tygodniu – różne poziomy.

Mądra Sowa – co tydzień specjalista z danej dziedziny prowadzi z dziećmi warsztaty m.in Laboratorium, Mały Podróżnik, Mały Aktor,Szalony Naukowiec,Zdrowe Ciało etc.  Zapisy na semestr.

Dzieci 7-10

Język Angielski- zajęcia  dwa razy w tygodniu – różne poziomy.

Mądra Sowa-co tydzień specjalista z danej dziedziny prowadzi z dziećmi warsztaty m.in Laboratorium, Mały Podróżnik, Mały Aktor,Szalony Naukowiec,Zdrowe Ciało etc.

Call Now Button